Cavia Complete krmivo pro morčata

15. září 2012 v 22:32 | IK. |  Všetko pre morčatá
Extrudované kompletní krmivo pro morčata od Versele Laga, s dlouhými, nemletými vlákny, vysokým podílem vlákniny a nízkým obsahem škrobu, bez obilných zrn
Cavia Complete je lahodné kompletní krmivo ve formě extrudátu. Každý kousek obsahuje stejně vyváženou směs složek, která je optimálně přizpůsobena nutriční fyziologii morčat. Tímto je zamezeno vybíráním pouze jednotlivých částí krmiva. Při výrobě je vyloučeno přidání obilných zrn. Lehce stravitelné krmivo je složeno ze 20 % vlákniny.
Kupíť:http://www.zoohit.sk/shop/hlodavci/krmivo/pro_morcata/prestige/220099#more

Pokračovanie opisu produktu:
Ta, stejně jako přidaná prebiotika (FOS a MOS), napomáhají zdravé střevní flóře. Extrudáty obsahují dlouhá vlákna, která jsou optimální pro obrušování stále rostoucích zubů.

Cavia Complete v přehledu:

Dental Care
Dlouhá, nemletá vlákna s vysokým obsahem křemičitanů podporují aktivitu čelisti a důležité obrušování stále rostoucích zubů.

Fresh Vegetables
Extrudační proces umožňuje přidání čerstvé zeleniny. Díky přídavku min. 10 % čerstvé zeleniny se zvyšuje akceptace krmiva a zároveň je zvíře zásobeno mnoho důležitými vitamíny.

Long Fibres
Morčata jsou od přírody býložravci a jejich výživa musí obsahovat důležité balastní látky a malé množství škrobů. Cavia Complete se skládá ze 20 % vlákniny. Díky speciálnímu způsobu výroby mohou být extrudáty vyrobeny z dlouhých, nemletých vláken ( bohatých na silikát), která hrají při přirozeném příjmu potravy důležitou roli. Tato dlouhá vlákna podporují zdravou funkci střev a nutné obrušování zubů.

Low Calorie
Nízký energetický obsah, malé množství škrobu a vysoký podíl vlákniny jsou ideální pro lehce stravitelnou a vyváženou výživu a napomáhají udržení ideální hmotnosti.

Prebiotika
Přidáním prebiotik - fructo-oligosacharidů (FOS) a mannan-oligosacharidů (MOS) - je podpořena střevní flóra těchto malých savců a tím je zajištěno optimální trávení.

Vitamin Plus
Extrudáty jsou doplněny o některé esenciální vitamíny:
vitamín A: obnova kožních buněk, dobrý zrak, rozmnožování a látková výměna
vitamín D3: příjem vápníku a fosforu, metabolismus kostí
vitamín E a vitamín C: důležité antioxidanty, které chrání buňky proti volným radikálům a tímto podporují přirozenou obranyschopnost organismu. Morčata si neumějí sama vytvářet vitamín C v těle. Pro tyto hlodavce je proto příjem vitamínu C v potravě životně důležitý. Všechny výrobky Complete jsou doplněny stabilizovaným vitamínem C. Ten na rozdíl od krystalické formy nepodléhá oxidaci a rozkladu a tím zůstane delší dobu účinný.

Pro Immunity
Přidáním přirozených rostlinných pigmentů a antioxidantů luteinu a β-karotenu je podporována všeobecná obranyschopnost.

Optimal Coat
Dodatek esence speciálních rostlinných olejů napomáhá ke zdravé kůži a lesklé srsti.

Anti Hairball
Díky použití speciálních vláken se snižuje riziko tvorby chlupových bezoárů v zažívacím ústrojí.

Odour Control
Obsažené výtažky z juky vážou amoniak a ostatní komponenty, které způsobují zápach při vylučování. Tímto je redukován nepříjemný zápach.

Složení:
rostlinné vedlejší produkty, zelenina (10% mrkev), rostlinné bílkovinné extrakty, semena (1,5% lněné semínko), minerální látky, FOS, juka, aksamitník
Doplňkové látky na kg
vitamín A 10000 m.j., vitamín D3 1200 m.j., vitamín C 750 mg, vitamín E 80 mg, E1 100 (železo) mg, E2 (jód) 2 mg, E4 (měď) 10 mg, E5 (mangan) 75 mg, E6 (zinek) 70 mg, E8 (selen) 0,2 mg, antioxidanty.

Top

Doporučené dávkování:
samostatné krmivo pro morčata. Podle velikosti, rasy a věku morčete se doporučená denní dávka pohybuje od 35 do 50 g. Vyměňujte každý den krmivo a vodu. Dopřejte Vašemu morčeti dostatečnou zásobu sena.


Analytické zložky:

bílkovina15.5 %
fosfor0.8 %
oleje a tuky3.5 %
popel/popelovina8.0 %
vláknina20.0 %
vápník1.0 %

- 2,5 kg220099.0bežne 14,99 EUR
teraz 13,99 EUR
( 5,60 EUR / kg)
- 2 x 2,5 kg220099.1jednotlivo 27,98 EUR
v sade 24,90 EUR
( 4,98 EUR / kg)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama